browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Відкритий веснянй зльот флотилій та клубів юних моряків в м. Кам’янське

Posted by on 04.04.2017

   За офіційним викликом-запрошенням флотилії юних моряків та річковиків Кам’янської міської ради Дніпропетровської області з метою розвитку та активізації діяльності флотилій та клубів юних моряків і річковиків України, посилення патріотичного та інтернаціонального виховання підростаючого покоління, підтримки та активізації в клубах морської спрямованості видів навчально-тренувальної, фізичної та вогневої підготовки, виявлення їх дійсного рівня, популяризації водних видів спорту, вихованці флотилії в період весняних канікул з 25 до 28 березня 2017 року взяли участь в особисто-командних змаганнях Відкритого весняного зльоту флотилій та клубів юних моряків в м. Кам’янське, присвяченого 73–ій річниці визволення міста.

    Перемогу між собою виборювало всього15 команд, із загальною кількістю більше 70 учасників з різних міст України, окрім господарів з м Кам’янське (Одеса, Харків, Кривий Ріг).

     Змагання, відповідно до затвердженої програми, були представлені видами морського багатоборства: плавання, крос, стрільба, в’язання морських вузлів, подача кидального кінця, теорія шлюпки (комп’ютерне тестування).

У підсумку, за результатами змагань вихованці «Чорноморської флотилії юних моряків» показали високі результати, які принесли жадану перемогу.

Команда Одеса 2 – І-е загальнокомандне місце

(Горожа Віктор, Галуша Віктор, Погосян Юрій, Цвіленьов Євгеній)

І місце з подачі кидального кінця

І місце з кросу

І місце з плавання

ІІ місце зі стрільби з пневматичної зброї (пістолет та гвинтівка)

ІІІ місце з в’язання морських вузлів

В особистому заліку серед курсантів що брали участь у змаганнях вперше – Галуша Віктор посів І місце.

В особистому заліку серед курсантів молодшої категоріі – Цвіленьов Євгеній посів І місце, Горожа Віктор – ІІІ місце

З подачі кидального кінця – Галуша Віктор посів І місце, Цвіленьов Євгеній посів ІІІ місце

З в’язання морських вузлів – Галуша Віктор посів ІІІ місце.

З плавання – Погосян Юрій посів ІІ місце, Цвіленьов Євгеній посів ІІІ місце.

З кросу Цвіленьов Євгеній посів ІІІ місце

Команда Одеса 1 – ІІІ-є загальнокомандне місце

(Камінський Даниїл, Мазуренко Павло, Майдаченко Нікіта, Чікунда Андрій)

ІІ місце з кросу

ІІ місце з плавання

ІІ місце з подачі кидального кінця

В особистому заліку серед курсантів що брали участь у змаганнях вперше – Майдаченко Нікіта посів ІІ місце.

З кросу Мазуренко Павло посів І місце.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>