browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Всеукраїнський зльот клубів юних моряків в м. Кам’янське

Posted by on 10.11.2016

     За офіційним викликом-запрошенням флотилії юних моряків та річковиків Кам’янської міської ради Дніпропетровської області з метою розвитку та активізації діяльності флотилій та клубів юних моряків і річковиків України, посилення патріотичного та інтернаціонального виховання підростаючого покоління, підтримки та активізації в клубах морської спрямованості видів навчально-тренувальної, фізичної та вогневої підготовки, виявлення їх дійсного рівня, популяризації водних видів спорту, вихованці флотилії в період з 28 до 31 жовтня 2016 року взяли участь в особисто-командних змаганнях Всеукраїнського зльоту клубів юних моряків в м. Кам’янське, присвяченого 73–ій річниці визволення міста.

       З початком навчального року, паралельно з відвідуванням своїх основних гуртків, команда у складі 10 учасників активно готувалась до змагань. В азартному суперництві, вихованці значно покращили показники власних досягнень.

      До участі у змаганнях, крім декількох команд-господарів та одеситів, були залучені також вихованці клубів юних моряків та флотилій з інших міст: Харків, Кривий Ріг, Миколаїв, Бердянськ, Енергодар. Перемогу між собою виборювало всього 9 команд.

      Змагання, відповідно до затвердженої програми, були представлені видами морського багатоборства: веслування на шлюпках, біг по пересіченій місцевості, стрільба, в’язання морських вузлів, подача кидального кінця. Особливої уваги потребувало комп’ютерне тестування з теорії шлюпки, результати якого значно впливали на загальну кількість балів команди.

     У підсумку, за результатами змагань вихованці «Чорноморської флотилії юних моряків» посіли 4-те загальнокомандне місце, призові місця  в командному заліку (І місце з подачі кидального кінця), призові місця в особистому заліку (ІІ місце з подачі кидального кінця – Цвіленьов Євгеній). Усі призери були відзначені почесними грамотами. На урочистому закритті зльоту керівники команд подякували своїм вихованцям за чесну боротьбу з побажанням нових успіхів та перемог.

      Додому флотильці повернулись втомлені, проте з яскравими враженнями, цінним досвідом та готовими до нових звершень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>