browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Всеукраїнський відкритий зльот клубів юних моряків

Posted by on 31.08.2016

За запрошенням Харківського дитячо-юнацького клубу юних моряків з метою активізації діяльності клубів з посилення патріотичного виховання молоді, підготовки до військово-морської справи, популяризації водно-технічних видів спорту серед дітей, підлітків та юнацтва, вихованці флотилії взяли участь в особисто-командних змаганнях Всеукраїнського відкритого зльоту клубів юних моряків в м. Харків в період з 29 червня до 03 липня 2016 року.

Протягом декількох тижнів йшла ретельна підготовка. За результатами відбіркових змагань на стадіоні «Динамо», було відібрано 2 команди по 8 учасників.

До участі у змаганнях, крім декількох команд-господарів та одеситів, були залучені також вихованці клубів юних моряків із м. Бердянська та м. Дніпродзержинська. Всього між собою перемогу виборювало 8 команд.

Змагання, відповідно до затвердженої програми, були представлені видами морського багатоборства: веслування на шлюпках, плавання, вітрильна регата, біг по пересіченій місцевості, стрільба, в’язання морських вузлів, подача кидального кінця.

У підсумку, за результатами змагань вихованці «Чорноморської флотилії юних моряків» посіли 4 загальнокомандне місце, призові місця  в командному заліку (І місце та ІІ місце з плавання, ІІ місце з веслування, ІІІ місце у з кросу), призові місця в особистому заліку (І місце з плавання – Самков Валерій, ІІІ місце з плавання – Пивоварчик Михайло, І місце з подачі кидального кінця – Арестов Вадим, ІІ місце з подачі кидального кінця та ІІ місце з кросу – Бебія Георгій). Усі призери були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками.

Результатом змагань та насиченої враженнями поїздки стала згуртованість одеської команди, натхнення вдосконалюватись та досягати подальших кращих перемог, а також нові знайомства, море яскравих емоцій….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>