browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Новости флотилии

Только смелым покоряются моря!

Відкритий веснянй зльот флотилій та клубів юних моряків в м. Кам’янське

   За офіційним викликом-запрошенням флотилії юних моряків та річковиків Кам’янської міської ради Дніпропетровської області з метою розвитку та активізації діяльності флотилій та клубів юних моряків і річковиків України, посилення патріотичного та інтернаціонального виховання підростаючого покоління, підтримки та активізації в клубах морської спрямованості видів навчально-тренувальної, фізичної та вогневої підготовки, виявлення їх дійсного рівня, популяризації водних видів … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

Інтелектуальна гра «Брейн–ринг

     З нагоди березневого Дня моряка–підводника, а також за традицією, яку було започатковано минулого року, 18 березня 2017 року серед вихованців ЧФЮМ був проведений другий турнір інтелектуальної гри «Брейн–ринг».        Суддями гри виступали ветерани моряки-підводники асоціації імені О. І. Маринеска – капітан лейтенант ВМФ Малий Г.І. та майор медичної служби Вознюк А.К.  … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

Молодіжний турнір «Кубок Маринеско»

    16 березня 2017 року в міському спорткомплексі «Олімпієць» відбувся черговий молодіжний турнір «Кубок Маринеско», присвячений вшануванню пам’яті легендарного капітана-підводника Олександра Маринеско. В цій круговій легкоатлетичній естафеті серед юнаків та дівчат взяти участь більше 400 школярів та студентів освітніх закладів Одеси та Одеської області.      Зокрема і вихованці Чорноморської флотилії юних моряків гідно захищали своє … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

День рождения Флотилии!!!

Черноморская флотилия юных моряков г. Одесса 10 января 2017 г. отметила свое 7-летие В актовом зале Мореходного училища имени А.И. Маринеско НУ «ОМА» прошли торжества, посвященные седьмой годовщине со дня рождения Черноморской флотилии юных моряков. С поздравлениями к воспитанникам, преподавателям и родителям обратились заместитель начальника училища Марченко Н.Н., руководители Ассоциации моряков-подводников им. А.И. Маринеско Чванов … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

«Літній привал»

19.07.2016 вихованці Чорноморської флотилії юних моряків взяли участь в урочисто-розважальному заході «Літній привал», який  традиційно проводиться по завершенню літньої плавальної практики серед курсантів флотилії.          «Літній привал» розпочався з урочистого привітання всіх учасників заходу, вручення грамот і дипломів, якими було нагороджено вихованців і працівників флотилії.  Учасники змагань проявляли всі свої здібності, завзято виборювали перемогу, з … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

Кубок України з судномодельного спорту

  З 08 до 10 липня 2016 року Чорноморська флотилія юних моряків виступила одним із організаторів 3-го етапу Кубку України з радіокерованих моделей вітрильних яхт в рамках Всеукраїнських змагань учнівської молоді (класи яхт – F5–П, F5–Е, Dragon Force 65). Вихованці флотилії також стали учасниками зазначених змагань. За підсумками змагань дипломом ІІ ступеня нагороджено вихованця флотилії … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

Всеукраїнський відкритий зльот клубів юних моряків

За запрошенням Харківського дитячо-юнацького клубу юних моряків з метою активізації діяльності клубів з посилення патріотичного виховання молоді, підготовки до військово-морської справи, популяризації водно-технічних видів спорту серед дітей, підлітків та юнацтва, вихованці флотилії взяли участь в особисто-командних змаганнях Всеукраїнського відкритого зльоту клубів юних моряків в м. Харків в період з 29 червня до 03 липня 2016 … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

Випуск 2016!!!

4 червня 2016 року на борту теплохода «Хаджибей» під час морської прогулянки відбувся урочистий захід, присвячений випуску 2016 вихованців «Чорноморської флотилії юних моряків». Випускникам було вручено свідоцтва про позашкільну освіту з додатками до них. На святковій церемонії були присутні почесні гості: начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської облдержадміністрації Березуцький Вячеслав Олександрович, ветерани-підводники … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

Урочистий захід біля Меморіалу морякам-підводникам

08 квітня 2016 року відбувся урочистий мітинг Пам’яті біля Меморіалу підводникам, що знаходиться у Херсонському сквері.     Вихованці Чорноморської флотилії юних моряків разом з керівництвом флотилії, учні шкіл міста прийняли участь в урочистому мітингу Пам’яті.      Представники ветеранської організації підводників виступили перед присутніми та розказали дітям про факти загибелі екіпажів підводних човнів, списки яких написано … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment

Урочистий захід з нагоди Дня моряка-підводника

19 березня 2016 року в День моряка-підводника в міському парку Перемоги вихованці Чорноморської флотилії юних моряків разом з керівництвом та ветеранами-підводниками поклали квіти до пам’ятника Стефана Джевецького в знак пошани за героїзм мужніх моряків. Подібні заходи патріотичного спрямування виховують у дітей повагу до історії свого міста та славетних флотських традицій, прагнення бути гідними пам’яті героїв-підводників. … Continue reading »

Categories: Новости флотилии | Leave a comment